Klubbat för:
2 000 EUR
Utropspris
2 500 EUR
KAUKO LEHTINEN (1925-2012) Skiss (Komposition), signerad samt daterad -64, akryl på pannå, 80x61 cm
Utställning: Åbo konstmuseum 7.4-28.5 1995
Proveniens: samling Jaakko Lindberg
639964
2019-06-11
Gör en kostnadsfri värdering här