Kauko Lehtinen oljemålning

Kauko Lehtinen oljemålning
Kauko Lehtinen oljemålning
Kauko Lehtinen oljemålning
Kauko Lehtinen oljemålning
Kauko Lehtinen oljemålning
Kauko Lehtinen oljemålning

Klubbat för:

2 000 EUR

Utropspris

2 500 EUR

KAUKO LEHTINEN (1925-2012) Skiss (Komposition), signerad samt daterad -64, akryl på pannå, 80x61 cm

Utställning: Åbo konstmuseum 7.4-28.5 1995

Proveniens: samling Jaakko Lindberg

639964

2019-06-11