Klubbat för:
820 EUR
Utropspris
1 200 EUR
MAUNO HARTMAN (1930-2017) "Pellervo", signerad samt daterad -75, trärelief, 77x61x27 cm
Proveniens: samling Jaakko Lindberg
639984
2019-06-11
Gör en kostnadsfri värdering här