Mauno Hartman relief

Mauno Hartman relief
Mauno Hartman relief
Mauno Hartman relief
Mauno Hartman relief
Mauno Hartman relief
Mauno Hartman relief
Mauno Hartman relief
Mauno Hartman relief

Klubbat för:

820 EUR

Utropspris

1 200 EUR

MAUNO HARTMAN (1930-2017) "Pellervo", signerad samt daterad -75, trärelief, 77x61x27 cm

Proveniens: samling Jaakko Lindberg

639984

2019-06-11