Markku Salo Amphora skulptur

Markku Salo Amphora skulptur
Markku Salo Amphora skulptur
Markku Salo Amphora skulptur
Markku Salo Amphora skulptur
Markku Salo Amphora skulptur
Markku Salo Amphora skulptur
Markku Salo Amphora skulptur
Markku Salo Amphora skulptur
Markku Salo Amphora skulptur
Markku Salo Amphora skulptur
Markku Salo Amphora skulptur
Markku Salo Amphora skulptur

Klubbat för:

1 200 EUR

Utropspris

1 500 EUR

MARKKU SALO, glasskulptur, "Amphora", signerad Markku Salo Nuutajärvi Notsjö 1990, klart glas med sandblästrad dekor, propp i ljusblått, gult och svart glas, metallstativ, totalhöjd 76 cm, bredd 27,5 cm

Proveniens: samling Jaakko Lindberg

639988

2019-06-11