Ulrica Hydman Vallien och Bertil Vallien glas

Klubbat för:

1 800 SEK

Utropspris

800 SEK

ULRICA HYDMAN VALLIEN och BERTIL VALLIEN, 6 st, Kosta Boda, glas bestående av: vas, Artist Coll, signerad Ulrica HV och numrerad 48734, pokal, ´´Dear´´, Artist Coll, signerad Ulrica HV och numrerad 98821, skål, ´´Satellite´´, Artist Coll, signerad B Vallien och numrerad 59251, skål med regnbågsskimrande dekor, Kosta Boda Ateljé, signerad B Vallien och numrerad 305840031, flaska, ´´Satellite´´, Artist Coll, signerad B Vallien och numrerad 89261, flaska, Artist Coll, signerad B Vallien och numrerad 47835, höjd ca 10-20.5 cm

Smärre slitage

639990

2019-05-04