Bertil Vallien vas

Bertil Vallien vas
Bertil Vallien vas
Bertil Vallien vas
Bertil Vallien vas
Bertil Vallien vas
Bertil Vallien vas
Bertil Vallien vas
Bertil Vallien vas
Bertil Vallien vas
Bertil Vallien vas

Klubbat för:

13 000 SEK

Utropspris

2 000 SEK

BERTIL VALLIEN, vas, Kosta Boda, unik, glas med överfång i lila, gul och blå med slipad dekor av figurscener, signerad B Vallien och numrerad 305860281, höjd ca 12 cm

Smärre slitage

639997

2019-05-04