Skänk

Skänk
Skänk
Skänk
Skänk
Skänk
Skänk
Skänk
Skänk

Klubbat för:

6 000 SEK

Utropspris

3 000 SEK

SKÄNK, gustaviansk, 1800-tal, dekor av kanneleringar på dörrpar och lådor, höjd 120 cm, bredd ca 118 cm, djup ca 52 cm

PROVENIENS: Ågerup Säteri, Norra Rörum, Skåne

Renoverad, kompletterad, delvis avskrapad färg, nyckel saknas

640000

2019-05-13