Berit Johansson vas samt skål
Klubbat för:
1 100 SEK
Utropspris
1 500 SEK
BERIT JOHANSSON (född 1945), vas samt skål, klar glasmassa med underfång i bla rött, blått, grönt och gult, vasen Sjöhyttan, signerad Berit Johansson och daterad 1998, skålen signerad B Johansson, höjd ca 7.5 cm och 20 cm
Smärre slitage
640003
2019-05-04