Berit Johansson vas samt skål

Berit Johansson vas samt skål
Berit Johansson vas samt skål
Berit Johansson vas samt skål
Berit Johansson vas samt skål
Berit Johansson vas samt skål
Berit Johansson vas samt skål
Berit Johansson vas samt skål
Berit Johansson vas samt skål
Berit Johansson vas samt skål
Berit Johansson vas samt skål
Berit Johansson vas samt skål
Berit Johansson vas samt skål
Berit Johansson vas samt skål
Berit Johansson vas samt skål

Klubbat för:

1 100 SEK

Arviointi

1 500 SEK

Kuvaus

BERIT JOHANSSON (född 1945), vas samt skål, klar glasmassa med underfång i bla rött, blått, grönt och gult, vasen Sjöhyttan, signerad Berit Johansson och daterad 1998, skålen signerad B Johansson, höjd ca 7.5 cm och 20 cm

Kuntoraportti

Smärre slitage

640003

Päivämäärä:

2019-05-04