Skåp nyrokoko
Klubbat för:
2 200 SEK
Utropspris
2 500 SEK
SKÅP, nyrokoko, tvådelat, valnötsfanér, invändig hyllinredning, höjd ca 206 cm, bredd 75 cm, djup 38 cm
PROVENIENS: Ågerup Säteri, Norra Rörum, Skåne
slitage, spegelglas ej original, torrsprickor, ett bakben löst
640006
2019-05-13