Skåp nyrokoko

Skåp nyrokoko
Skåp nyrokoko
Skåp nyrokoko
Skåp nyrokoko
Skåp nyrokoko
Skåp nyrokoko
Skåp nyrokoko
Skåp nyrokoko
Skåp nyrokoko
Skåp nyrokoko
Skåp nyrokoko
Skåp nyrokoko

Klubbat för:

2 200 SEK

Utropspris

2 500 SEK

SKÅP, nyrokoko, tvådelat, valnötsfanér, invändig hyllinredning, höjd ca 206 cm, bredd 75 cm, djup 38 cm

PROVENIENS: Ågerup Säteri, Norra Rörum, Skåne

slitage, spegelglas ej original, torrsprickor, ett bakben löst

640006

2019-05-13