Kjell Engman vas karaff och skulptur
Klubbat för:
2 000 SEK
Utropspris
2 000 SEK
KJELL ENGMAN, vas, karaff och skulptur, Kosta Boda, glas med polykrom dekor, vas ´´Bonbon´´, signerad Kjell Engman, märkt Artist coll, numrerad 89065, karaff signerad Kjell Engman, märkt Artist coll, numrerad 89651, skulptur i form av en katt figur, signerad Kjell Engman och numrerad 90130, etikettmärkta, höjd ca 17-29 cm
Smärre slitage
640010
2019-05-04