Kjell Engman vas karaff och skulptur

Klubbat för:

2 000 SEK

2 000 SEK

KJELL ENGMAN, vas, karaff och skulptur, Kosta Boda, glas med polykrom dekor, vas ´´Bonbon´´, signerad Kjell Engman, märkt Artist coll, numrerad 89065, karaff signerad Kjell Engman, märkt Artist coll, numrerad 89651, skulptur i form av en katt figur, signerad Kjell Engman och numrerad 90130, etikettmärkta, höjd ca 17-29 cm

Smärre slitage

640010

2019-05-04