Matbord riopalisander 1960-tal

Klubbat för:

1 800 SEK

Utropspris

2 000 SEK

MATBORD, fanerat i Riopalisander (Dalbergia Nigra), tillskriven Kaj Winding, tillverkat av Poul Hundevad, 1960-tal, H ca 74 cm, ca 140x90 cm
Citesintyg giltigt inom EU medföljer

Extraskivor saknas, märken och repor

640013

2019-05-03