Bord, 1800-tal

Bord, 1800-tal
Bord, 1800-tal
Bord, 1800-tal
Bord, 1800-tal
Bord, 1800-tal
Bord, 1800-tal
Bord, 1800-tal
Bord, 1800-tal
Bord, 1800-tal
Bord, 1800-tal

Klubbat för:

300 SEK

Utropspris

1 500 SEK

BORD, 1800-tal, svarvade ben, valnötsfanér, höjd ca 78 cm, diameter ca 115 cm

PROVENIENS: Ågerup Säteri, Norra Rörum, Skåne

förstärkningar, slitage, slagen skiva

640020

2019-05-13