Klubbat för:
300 SEK
Utropspris
1 500 SEK
BORD, 1800-tal, svarvade ben, valnötsfanér, höjd ca 78 cm, diameter ca 115 cm
PROVENIENS: Ågerup Säteri, Norra Rörum, Skåne
förstärkningar, slitage, slagen skiva
640020
2019-05-13
Gör en kostnadsfri värdering här