Bing & Gröndahl samt Kunglig Dansk figuriner
Klubbat för:
1 600 SEK
Utropspris
1 500 SEK
BING & GRÖNDAHL samt KUNGLIG DANSK, figuriner, 6 st., porslin, 1900-talets slut, föreställande: flicka med hatt (1574), flicka i lång klänning (1995), flicka med en docka (3539), flicka med en valp (231b), pojke med en hink (2127) samt pojke och flicka som läser (1576), höjd ca 9.5-18 cm
Smärre slitage
640023
2019-05-04