Matsalsmöbel England
Klubbat för:
13 500 SEK
Utropspris
6 000 SEK
MATGRUPP, 15 dlr, England, mahogny, 1900-tal, etikettmärkt Glenister, ryggbricka samt sits i rottning, hjultrissor samt fothylssor i mssing, sitthöjd 46, bordets höjd 74, 184x102, 2 illäggsskivor 61 cm vardera, 4 mässingsbeslag för iläggskivor medföljer
Rotting med skador
640030
2019-05-02