Matsalsmöbel England

Matsalsmöbel England
Matsalsmöbel England
Matsalsmöbel England
Matsalsmöbel England
Matsalsmöbel England
Matsalsmöbel England
Matsalsmöbel England
Matsalsmöbel England
Matsalsmöbel England
Matsalsmöbel England
Matsalsmöbel England
Matsalsmöbel England
Matsalsmöbel England
Matsalsmöbel England

Klubbat för:

13 500 SEK

6 000 SEK

MATGRUPP, 15 dlr, England, mahogny, 1900-tal, etikettmärkt Glenister, ryggbricka samt sits i rottning, hjultrissor samt fothylssor i mssing, sitthöjd 46, bordets höjd 74, 184x102, 2 illäggsskivor 61 cm vardera, 4 mässingsbeslag för iläggskivor medföljer

Rotting med skador

640030

2019-05-02