Lars Florén oljemålning

Lars Florén oljemålning
Lars Florén oljemålning
Lars Florén oljemålning
Lars Florén oljemålning
Lars Florén oljemålning
Lars Florén oljemålning

Klubbat för:

2 800 SEK

Utropspris

1 500 SEK

LARS FLORÉN (1899-1979): Målande pojke, signerad och daterad L.Florén -42, olja på duk, 47x61 cm

640033

2019-05-02