Utdragssäng
2019-05-13
640038
| Klubbat belopp | 550 SEK |
| Utropspris | 1 000 SEK |
UTDRAGSSÄNG, 1900-talets början, bemålad fur, höjd ca 100 cm, innermått ca 60x100-190 cm
PROVENIENS: Ågerup Säteri, Norra Rörum, Skåne
slitage