Käppar

Käppar
Käppar
Käppar
Käppar
Käppar
Käppar

Klubbat för:

900 SEK

Utropspris

1 500 SEK

KÄPPAR, 3 st, 1900-talets första hälft, trä med kryckor i silver, stämplade, längd ca 88-90 cm

Bruksslitage

640039

2019-05-02