Klubbat för:
10 000 SEK
Utropspris
10 000 SEK
KABINETTSKÅP, 1700-tal, barock, svärtad med inläggningar i ben, höjd 142, 28x61 cm
Lagningar samt skador, nyckel saknas, senare benställning
640043
2019-05-02
Gör en kostnadsfri värdering här