Kabinettskåp 1700-tal

Kabinettskåp 1700-tal
Kabinettskåp 1700-tal
Kabinettskåp 1700-tal
Kabinettskåp 1700-tal
Kabinettskåp 1700-tal
Kabinettskåp 1700-tal
Kabinettskåp 1700-tal
Kabinettskåp 1700-tal
Kabinettskåp 1700-tal
Kabinettskåp 1700-tal
Kabinettskåp 1700-tal
Kabinettskåp 1700-tal

Klubbat för:

10 000 SEK

10 000 SEK

KABINETTSKÅP, 1700-tal, barock, svärtad med inläggningar i ben, höjd 142, 28x61 cm

Lagningar samt skador, nyckel saknas, senare benställning

640043

2019-05-02