Glasservis Rydberg
Klubbat för:
350 SEK
Arviointi
1 500 SEK
Kuvaus
GLASSERVIS, 56 dlr., modell "Rydberg", 1800-talets slut, bestående av: 18 selterglas, 11 snapsglas, 9 ölglas, 6 starkvinsglas (grön glasmassa), 5 starkvinsglas, 7 minilikörglas, höjd ca 8-15 cm
Kuntoraportti
Samtliga modeller är av varierande modell/storlek, nagg, slitage
640046
Päivämäärä:
2019-05-05