Klubbat för:
2 200 SEK
Utropspris
2 000 SEK
KISTA, originalbemålning, beslag av järn, daterad 1818, höjd 65 cm, 63x148 cm
PROVENIENS: Ågerup Säteri, Norra Rörum, Skåne
slitage
640055
2019-05-13
Gör en kostnadsfri värdering här