Fiskfat och ask

Fiskfat och ask
Fiskfat och ask
Fiskfat och ask
Fiskfat och ask
Fiskfat och ask
Fiskfat och ask
Fiskfat och ask
Fiskfat och ask
Fiskfat och ask
Fiskfat och ask

Klubbat för:

350 SEK

Utropspris

1 500 SEK

FISKFAT, ASK, 4 dlr., porslin, 1900-talets början, bland annat Rörstrand, i form av fiskar, längd ca 34-52 cm

Ett av de större faten av senare tillverkning, nagg

640061

2019-05-05