Klubbat för:
350 SEK
Utropspris
1 500 SEK
FISKFAT, ASK, 4 dlr., porslin, 1900-talets början, bland annat Rörstrand, i form av fiskar, längd ca 34-52 cm
Ett av de större faten av senare tillverkning, nagg
640061
2019-05-05
Gör en kostnadsfri värdering här