Nordiska Kompaniet

Nordiska Kompaniet
Nordiska Kompaniet
Nordiska Kompaniet
Nordiska Kompaniet
Nordiska Kompaniet
Nordiska Kompaniet
Nordiska Kompaniet
Nordiska Kompaniet
Nordiska Kompaniet
Nordiska Kompaniet

Klubbat för:

7 000 SEK

Utropspris

2 000 SEK

NORDISKA KOMPANIET, spelbord, "Hallberg", plakettmärkt, tidigt 1900-tal (före 1909 enligt NK:s kundliggare), ek, uppfällbart, mahogny, höjd ca 74, 90x44 cm

Smärre slitage.

640069

2019-05-02