Askfat keramik Jugend

Askfat keramik Jugend
Askfat keramik Jugend
Askfat keramik Jugend
Askfat keramik Jugend
Askfat keramik Jugend
Askfat keramik Jugend
Askfat keramik Jugend
Askfat keramik Jugend
Askfat keramik Jugend
Askfat keramik Jugend
Askfat keramik Jugend
Askfat keramik Jugend

Klubbat för:

600 SEK

Utropspris

1 000 SEK

ASKFAT, keramik, 1900-talets början, jugend, dekor i form av stiliserade storkar, glaserat i gulgrönt, diameter ca 20, höjd 10 cm

Lagning

640073

2019-05-05