Däcksstol med bricka Brogrens

Däcksstol med bricka Brogrens
Däcksstol med bricka Brogrens
Däcksstol med bricka Brogrens
Däcksstol med bricka Brogrens
Däcksstol med bricka Brogrens
Däcksstol med bricka Brogrens
Däcksstol med bricka Brogrens
Däcksstol med bricka Brogrens

Klubbat för:

1 300 SEK

Utropspris

1 500 SEK

BROGRENS, däcksstol, med löstagbar bricka, fällbar samt ställbar

PROVENIENS: Ågerup Säteri, Norra Rörum, Skåne

slitage

640075

2019-05-13