Sidebord 1900-talets slut

Sidebord 1900-talets slut
Sidebord 1900-talets slut
Sidebord 1900-talets slut
Sidebord 1900-talets slut
Sidebord 1900-talets slut
Sidebord 1900-talets slut
Sidebord 1900-talets slut
Sidebord 1900-talets slut

Klubbat för:

3 400 SEK

Utropspris

2 000 SEK

SIDEBOARD, 1900-talets slut, borstad metall samt mässing, med glasskiva, höjd 68, 153x42 cm

Smärre bruksslitage

640077

2019-05-02