Ikea 1960-tal

Ikea 1960-tal
Ikea 1960-tal
Ikea 1960-tal
Ikea 1960-tal
Ikea 1960-tal
Ikea 1960-tal
Ikea 1960-tal
Ikea 1960-tal

Klubbat för:

600 SEK

Utropspris

2 000 SEK

IKEA, 1960-tal, 2-sits soffa, klädsel i chokladbrunt skinn, lösa plymåer, längd ca 150 cm

Ingår i temaauktion IKEA

Slitage

640086

2019-05-12