Satsbord
2019-05-03
640090
| Klubbat belopp | 500 SEK |
| Utropspris | 2 000 SEK |
SATSBORD, 3 dlr, ek, 1900-talets första hälft, betsad ek, högsta höjd ca 54 samt 39x60 cm
Bruksslitage