Fickur 6 st

Fickur 6 st
Fickur 6 st
Fickur 6 st
Fickur 6 st
Fickur 6 st
Fickur 6 st

Klubbat för:

1 600 SEK

Utropspris

2 500 SEK

FICKUR, 6 st, 1800/1900-tal, Amerika och Schweiz, vitmell, silver och doublé, diam ca 36- 66 mm, hårarbete samt 2 nycklar medföljer

Skador. Bortfall. SAV garanterar ej funktionen.

640097

2019-05-04