Karl Örbo oljemålning

Karl Örbo oljemålning
Karl Örbo oljemålning
Karl Örbo oljemålning
Karl Örbo oljemålning
Karl Örbo oljemålning
Karl Örbo oljemålning

Klubbat för:

1 200 SEK

Schätzwert

1 500 SEK

Beschreibung

KARL ÖRBO (1890-1958): Modellen vid sängen, troligen utförd under 1920-talet, olja på duk duk uppklistrad på pannå, ca 41x33 cm

Zustandsbeschreibung

640098

2019-05-03