Klubbat för:
1 200 SEK
Schätzwert
1 500 SEK
Beschreibung
KARL ÖRBO (1890-1958): Modellen vid sängen, troligen utförd under 1920-talet, olja på duk duk uppklistrad på pannå, ca 41x33 cm
Zustandsbeschreibung
640098
2019-05-03
Har du ett liknande objekt
Vi söker föremål till våra kommande auktioner