Ulrica Hydman Vallien

Ulrica Hydman Vallien
Ulrica Hydman Vallien
Ulrica Hydman Vallien
Ulrica Hydman Vallien
Ulrica Hydman Vallien
Ulrica Hydman Vallien
Ulrica Hydman Vallien
Ulrica Hydman Vallien

Klubbat för:

600 SEK

Utropspris

1 200 SEK

ULRICA HYDMAN VALLIEN (1938-2018): ljuslyktor, 6 st, Kosta Boda, glas, botten med bemålad dekor, signerade UHV, höjd ca 4 cm

Smärre slitage

640104

2019-05-10