Klubbat för:
600 SEK
Utropspris
1 200 SEK
ULRICA HYDMAN VALLIEN (1938-2018): ljuslyktor, 6 st, Kosta Boda, glas, botten med bemålad dekor, signerade UHV, höjd ca 4 cm
Smärre slitage
640104
2019-05-10
Gör en kostnadsfri värdering här