Klubbat för:
750 SEK
1 500 SEK
HEISNER, tomte, 1900-talet senare del, Heisner, Tyskland, lergods, polykromt bemålad, med lykta, etikettmärkt, höjd ca 41 cm
Bruksslitage, saknas liten ringlänk till lyktan, ersat av säkerhetsnål
640105
2019-05-03