Bord och spegel
Klubbat för:
3 200 SEK
Utropspris
2 500 SEK
BORD, SPEGEL, 1900-talets andra hälft, Queen Anne stil spegel med kinesiserande dekor, rödlackerade, låda i sargen, bordets höjd 76, 76x52 cm, spegelns mått ca 96x47 cm
Slitage, bord med sprickor
640107
2019-05-02