Bord och spegel

Bord och spegel
Bord och spegel
Bord och spegel
Bord och spegel
Bord och spegel
Bord och spegel
Bord och spegel
Bord och spegel

Klubbat för:

3 200 SEK

Utropspris

2 500 SEK

BORD, SPEGEL, 1900-talets andra hälft, Queen Anne stil spegel med kinesiserande dekor, rödlackerade, låda i sargen, bordets höjd 76, 76x52 cm, spegelns mått ca 96x47 cm

Slitage, bord med sprickor

640107

2019-05-02