Leida Rives litografi

Leida Rives litografi
Leida Rives litografi

Klubbat för:

1 200 SEK

Utropspris

2 000 SEK

LEIDA RIVES (Estland/Sverige, 1915-1989): Komposition, signerad och daterad 1969 samt numrerad 206/360, ca 35x46 cm

640109

2019-05-03