Klubbat för:
3 800 SEK
2 000 SEK
ANTE KARLSSON-STIG (1885-1967): Fjällandskap med stuga, signerad och daterad Ante Karlsson Stig -1931, olja på duk, 35 x 46 cm
640118
2019-05-03