Viktor Sheleg oljemålning

Viktor Sheleg oljemålning
Viktor Sheleg oljemålning

Klubbat för:

3 200 SEK

Utropspris

4 000 SEK

VIKTOR SHELEG (Lettland, född 1962): Sittande modell, signerad och daterad Sheleg 2017, olja på duk, ca 150x90 cm

640119

2019-05-05