Klubbat för:
1 000 SEK
Utropspris
2 000 SEK
KARL TIRÉN (1869-1955): Landskapsbild med hus och å, signerad Karl Tirén, otydlig datering, 1901/1941?, olja på pannå, ca 58 x 93 cm
Mindre färgbortfall
640125
2019-05-03
Gör en kostnadsfri värdering här