Karl Tirén oljemålning

Karl Tirén oljemålning
Karl Tirén oljemålning
Karl Tirén oljemålning
Karl Tirén oljemålning

Klubbat för:

1 000 SEK

Utropspris

2 000 SEK

KARL TIRÉN (1869-1955): Landskapsbild med hus och å, signerad Karl Tirén, otydlig datering, 1901/1941?, olja på pannå, ca 58 x 93 cm

Mindre färgbortfall

640125

2019-05-03