Karmstol Göteborgstol

Karmstol Göteborgstol
Karmstol Göteborgstol
Karmstol Göteborgstol
Karmstol Göteborgstol
Karmstol Göteborgstol
Karmstol Göteborgstol
Karmstol Göteborgstol
Karmstol Göteborgstol
Karmstol Göteborgstol
Karmstol Göteborgstol

Klubbat för:

2 000 SEK

Utropspris

3 000 SEK

KARMSTOLAR, 1-par, sk göteborgsstol, 1900-talets senare del, massiv mahogny och mahognyfanér, sitthöjd ca 45

Bruksslitage, mindre repor förekommer

640132

2019-05-03