Dukar
2019-05-02
640150
| Klubbat belopp | 850 SEK |
| Utropspris | 1 500 SEK |
DUKAR, 5 st, linne, 1900-tal, olika mönster
Ej fullständigt genomgångna, ej noterat slitage och fläckar kan förekomma