Brita Nordencreutz oljemålning

Klubbat för:

1 800 SEK

Utropspris

2 000 SEK

BRITA NORDENCREUTZ (1899-1982): Adam och Eva, signerad BN, olja på duk, 35x56 cm

Ulf Hallius samling

640188

2019-05-04