Salutkanon Karl XI monogram 1900-tal

Klubbat för:

1 100 SEK

Utropspris

1 500 SEK

SALUTKANON, 1900-tal, Karl XI monogram, eldrör i brons, lavett i betsat trä, eldrörets längd ca 31 cm

Laddstock samt 1 st hjullås saknas, slitage

640192

2019-05-07