Frukt/dessertservis flintgods

Frukt/dessertservis flintgods
Frukt/dessertservis flintgods
Frukt/dessertservis flintgods
Frukt/dessertservis flintgods
Frukt/dessertservis flintgods
Frukt/dessertservis flintgods
Frukt/dessertservis flintgods
Frukt/dessertservis flintgods

Klubbat för:

350 SEK

Utropspris

1 500 SEK

FRUKT/DESSERTSERVIS, 15 dlr., flintgods, 1800-talets mitt, genombrutet brätte, varierande dekor, diameter ca 21-30 cm

Varierande dekor/modell, nagg, slitade, sprickor

640194

2019-05-05