Klubbat för:
3 400 SEK
2 000 SEK
PETER KENNEDY (1900-tal, Göteborg): "Althena med par", signerad och daterad Kennedy -95, olja på duk, ca 100x70 cm
Duklagningar
640202
2019-05-06