Peter Kennedy

Peter Kennedy
Peter Kennedy
Peter Kennedy
Peter Kennedy
Peter Kennedy
Peter Kennedy

Klubbat för:

3 400 SEK

2 000 SEK

PETER KENNEDY (1900-tal, Göteborg): "Althena med par", signerad och daterad Kennedy -95, olja på duk, ca 100x70 cm

Duklagningar

640202

2019-05-06