4 pallar
Valmis
2019-05-03
640203
| Korkein tarjous | 550 SEK |
| Arviointi | 1 500 SEK |
PALLAR, 4 st, Skandiform, 1980-tal, bemålade, sitthöjd ca 60 cm
Senare bemålade, brukslitage