Klubbat för:
350 SEK
1 500 SEK
REINHOLD LJUNGGREN (1920-2006): (2) Motiv med slottet samt båt i vinterhamn, signerade och den senare numrerad 31/310, litografier, ca 27x39 samt 51x36 cm
640212
2019-05-03