Ljuskrona 1800-talets slut

Ljuskrona 1800-talets slut
Ljuskrona 1800-talets slut
Ljuskrona 1800-talets slut
Ljuskrona 1800-talets slut
Ljuskrona 1800-talets slut
Ljuskrona 1800-talets slut
Ljuskrona 1800-talets slut
Ljuskrona 1800-talets slut

Klubbat för:

10 500 SEK

Utropspris

8 000 SEK

LJUSKRONA, 1800-talets slut, förgylld stomme, behängd med olikslipade prismor, 6 slipade glaskupor, höjd 95, diameter 55 cm

Renoverad, omarbetad

640213

2019-05-04